Про нас

Найбільша ТМ KOVASH ось вже близько 8 років є одним з лідерів по виробництву і продажу сучасного модного одягу в Україні. 

Заснована в далекому 2011 році для того, щоб зробити цей світ яскравішим і різноманітнішим, ТМ KOVASH продовжує працювати і розвиватися на українському ринку, перетворюючи колись маленьку ідею у велику справу. Компанія займає провідне місце в розробці і виготовленні красивого і стильного верхнього одягу для прекрасної половини людства. А дружба, партнерство і тісна співпраця з Miss Fashion тепер дає нам можливість дарувати вам в два рази більше красивих моделей пальт.

Одним з головних і вагомих переваг нашої торгівельної марки є наявність своєї власної лінії виробництва текстильної продукції. Команда ТМ не відстає від новинок в світі моди і завжди крокує в ногу з часом, гарантуючи своїм покупцям актуальну і завжди затребувану на ринку готову продукцію.

Популярний бренд KOVASH створює унікальну колекцію різноманітного модельного ряду зимових і демісезонних жіночих пальт. У розробку кожної з них вкладає частинку своєї душі, тепла і натхнення. Згуртований штат висококваліфікованих, професійних фахівців - дизайнерів, художників, модельєрів і технологів, - постійно в курсі світових тенденцій стилю та віяння сучасної моди.

ТМ KOVASH на сьогоднішній день охоплено практично всі напрямки в розробках стильних колекцій пальт для жінок. Наша фірма також займає лідируючі позиції на українському ринку серед оптових постачальників жіночих пальт для різних сезонів. Торгова марка виступає надійним партнером завдяки високій якості своєї продукції. Компанія своїм модним і красивим одягом для сучасних жінок привертає увагу як оптових, так і роздрібних покупців з усієї країни і далеко за її межами.

Продаж жіночого одягу власного виробництва

Головною перевагою ТМ KOVASH, як постачальника елегантних і стильних пальто для жінок різних вікових категорій, є наявність власних виробничих ліній для випуску готової продукції. Співпрацюючи з нами безпосередньо, Ви гарантовано купуєте якісні вироби за мінімальними цінами, а також високий рівень обслуговування.

В нашій творчій майстерні здійснюється розробка, створення і пошиття новітніх колекцій жіночих пальт руками професіоналів і справжніх майстрів своєї справи. Креативні художники і дизайнери, досвідчені виробничі технологи і професійні швачки працюють в єдиній згуртованій команді, створюючи для Вас неповторні і унікальні моделі.

Сучасне обладнання, інноваційні технології, тканини з натуральними нитками 30% вовни, еко хутро, нові види утеплювачів і фурнітура високої якості - все це дає можливість створювати речі, які радують покупців свій міцністю, а головне красою.

З метою підвищення якості обслуговування наших клієнтів, а також зручності вибору і покупки готових виробів, для оптових і роздрібних покупців ми створили інтернет-магазин жіночого одягу. В каталозі сайту представлені всі моделі нашої продукції. Ключовою особливістю інтернет-магазину є висока якість фотографій, які дозволяють розглянути всі деталі і елементи будь-якої речі, що сподобалася.

Виробник сучасних і стильних пальто для жінок KOVASH пропонує своїм клієнтам продукцію виняткової якості і за доступними цінами. Співпраця з нашою компанією - це величезна перевага для підприємців-початківців, які відкривають свій власний бізнес з продажу жіночого одягу, а також оптових клієнтів і організаторів спільних покупок. Це дає їм можливість купувати товар за ціною виробника, без торгової націнки посередника. Великий вибір всіляких моделей і індивідуальний підхід до кожного клієнта, по праву, робить пальта від нашого бренду дуже затребуваними і популярними серед оптових і роздрібних покупців.